POJIŠTĚNÍ KE ZRUŠENÍ POBYTU

POJIŠTĚNÍ KE ZRUŠENÍ POBYTU je nutné sjednat v den závazné rezervace na celou cenu pobytu
Nově jsme pro Vás dojednali pojištění šité na míru, abyste si rezervace do Pekla prováděli ještě s větším klidem na duši! 
 
Každý rodič jistě zažil situaci, kdy před dovolenou onemocní dítě a sen v podobě dovolené v Pekle se rozplývá.
Právě pro tyto situace máme řešení - možnost pojištění! 
Naše pojištění se samozřejmě vztahuje i na onemocnění z důvodu Covid-19. A moment - zahrnuje i osobní preventivní karanténu, kterou musí dodržovat lidé, kteří byli v kontaktu s nemocným, ale test na Covid-19 měli negativní.
 
Nově se pojištění vztahuje také na všechny nepříjemnosti, které Vás mohou potkat před pobytem. Vykradení domu/bytu, živelné pohromy.., zkrátka vše, co je třeba akutně řešit a nepočká. 
 
Jak mohu sjednat pojištění? 
Stačí kliknout ZDE a vstoupíte do sekce pojištění, kde si během 2 minutek vyplníte jména, cenu a datum dovolené. Po té obdržíte výzvu k uhrazení pojištění. 
 
Na co si dát pozor? 
Pojištění je nutné uhradit nejpozději do 3 pracovních dní po uhrazení zálohy pobytu. Jinak pojištění bude neplatné. 
 
Kolik stojí? 
7% z celkové ceny pobytu. Spoluúčast je zde 20% - ale! Hotel Peklo Vám těchto 20% odečte z Vašeho dalšího pobytu, abyste v tom nebyli sami. :-) 
 
Jak to funguje? 
máte uhrazeno požadovanou zálohu ve výši 50% z ceny pobytu a zrušíte rezervaci v období, kdy spadáte pod 20% storna. Od nás obdržíte storno fakturu, kde bude uvedena částka, kterou jste uhradili a celková částka za pobyt. Tuto stornofakturu spolu s potvrzením, např. od lékaře zašlete online na pojišťovnu s uvedením svého čísla účtu, kam mají zaslat plnění. Plnění probíhá zhruba do 7 dní. 
- máte uhrazenou požadovanou zálohu ve výši 50% z ceny pobytu a zrušíte rezervaci v období, kdy spadáte již pod 100% storna. Na náš účet dopošlete zbývající částku. V okamžiku připsání platby Vám vystavíme stornofakturu, kterou Vám zašleme emailem. Tuto stornofakturu spolu s potvrzením, např. od lékaře zašlete online na pojišťovnu s uvedením svého čísla účtu, kam mají zaslat plnění. Plnění probíhá zhruba do 7 dní. 
 
Je dobré vědět, že jste byli ubytování nebo měli být v hotelu Peklo (IČO: 08782440). 

KONTAKTNÍ INFORMACE NA POJIŠŤOVNU